Destination Star Trek Birmingham 19-21 October 2018

BUTTON_POST_REPLY
Άβαταρ μέλους
Khaaaaan
ΔημοσιεύσειςCOLON 2
ΕγγραφήCOLON 28 Μάιος 2017, 18:09

Destination Star Trek Birmingham 19-21 October 2018

Δημοσίευση από Khaaaaan »

Hey everyone! Σκέφτεται κανείς να πάει στο convention που θα γίνει σε μερικούς μήνες; Θα είναι πολλά ονόματα, όπως Shatner, Sirtis, Isaacs και σχεδόν όλοι οι ηθοποιοί του DS9... Ιδού το λινκ: http://www.destinationstartrek.com/
Αν ενδιαφέρεστε, μπορούμε να οργανωθούμε idk. Let me know!
P.S. Δεν ξέρω αν κάνω σωστά την ανάρτηση, οπότε όποια ψυχή λάβει το μήνυμα, παρακαλώ να το μεταφέρει. Live long and prosper
Άβαταρ μέλους
Spock
Fleet Admiral
ΔημοσιεύσειςCOLON 422
ΕγγραφήCOLON 27 Αύγ 2013, 16:15
ΤοποθεσίαCOLON Θεσσαλονίκη

Re: Destination Star Trek Birmingham 19-21 October 2018

Δημοσίευση από Spock »

Χαίρε, αγαπητέ Khaaaaan! Προσωπικά έλειπα σε ταξίδι οπότε δεν είχα σχεδόν καθόλου διαδικτυακή παρουσία τις τελευταίες ημέρες.

Το con που αναφέρεις φαίνεται καταπληκτική περίπτωση, ωστόσο είναι πολύ νωρίς για σχέδια, μιλώντας προσωπικά πάντα, βέβαια. Εσύ σχεδιάζεις να πας;
"That is the exploration that awaits you. Not mapping stars and studying nebulae, but charting the unknown possibilities... of existence." - Q to Picard, All good things...
Άβαταρ μέλους
Khaaaaan
ΔημοσιεύσειςCOLON 2
ΕγγραφήCOLON 28 Μάιος 2017, 18:09

Re: Destination Star Trek Birmingham 19-21 October 2018

Δημοσίευση από Khaaaaan »

Hello! Ναι σκέφτομαι να πάω, αλλά επειδή δεν έχω ξαναπάει σε con, είπα μήπως ενδιαφέρονται άτομα να πάμε και να συζητήσουμε πώς να κλείσουμε τα εισιτήρια, τις φωτογραφίσεις,κλπ :) Έμενα στο Μπέρμιγχαμ οπότε θα μπορούσα να βοηθήσω ως προς το μέρος, αλλά για το ιβέντ είμαι άσχετη :P
BUTTON_POST_REPLY